Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej"

Oferta realizacji zadania publicznego

"Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dzieci i młodzieży w 2019 roku z różnych dyscyplin sportowych"

Wojewódzki konkurs kulinarny "Przepis na więzi"

Fundacja Psychoprofilaktyki Społecznej w Rzeszowie serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy do wzięcia udziału w wojewódzkim konkursie kulinarnym dla dzieci i seniorów „Przepis na więzi”. Zadanie to współfinansowane jest z budżetu Województwa Podkarpackiego – Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Rzeszowie. Konkurs zakłada zgłoszenie dowolnej potrawy, na którą przepis pochodzi z kursów kulinarnych organizowanych na wsiach w latach 50tych dla gospodyń wiejskich. Powinna zostać przygotowana przez zespół dwuosobowy senior (babcia/dziadek/prababcia/pradziadek) oraz dziecko (wnuczka/wnuk).

Przepisy uczestników Konkursu będą prezentowane na stronie internetowej oraz Facebooku w miarę nadsyłania zgłoszeń. Przepisy 50 zespołów laureatów dodatkowo zostaną opublikowane w formie książki kulinarnej pn. „Przepis na więzi”, a ich autorzy otrzymają nagrody rzeczowe. Szczegółowe informację o konkursie zostały zawarte w Regulaminie konkursu kulinarnego, który dostępny jest na stronie fundacji.