W skrócie

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej"

Oferta realizacji zadania publicznego

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dzieci i młodzieży w 2019 roku z różnych dyscyplin sportowych"

Gościmy

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Wybory Sołtysów oraz członków Rad Sołeckich

Przypominamy iż zgodnie z kalendarzem wyborczym wybory Sołtysów i Rad Sołeckich w sołectwach gminy Żyraków odbędą się w dniu 17 lutego 2019. Aby wziąć udział w głosowaniu należy udać się do lokalu wyborczego w dniu wyborów, każdy mieszkaniec ujęty w spisie wyborców danego sołectwa otrzyma kartę do głosowania. Głosowanie podobnie jak w wyborach samorządowych będzie miało charakter bezpośredni, tajny i powszechny odbywało się będzie w godzinach od 8.00 - 16.00. Głosy będzie można oddać w następujących lokalach wyborczych:

 

1.    Sołectwo Żyraków    Zespół Szkół w Żyrakowie, 39-204 Żyraków 77
2.    Sołectwo Wola Żyrakowska    Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie  Wola Żyrakowska 73A, 39-2014 Żyraków
3.    Sołectwo Bobrowa     Zespół Szkół w Bobrowej, Bobrowa 131, 39-203 Nagoszyn
4.    Sołectwo Korzeniów    Szkoła Podstawowa w Korzeniowie , Korzeniów 77A, 39-203 Nagoszyn
5.    Sołectwo Bobrowa Wola    Świetlica Wiejska w Bobrowej Woli, Bobrowa Wola 21, 39-203 Nagoszyn
6.    Sołectwo Nagoszyn    Zespół Szkół w Nagoszynie, Nagoszyn 93, 39-203 Nagoszyn 
7.    Sołectwo Mokre    Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Mokrem, Mokre 136, 39-209 Zasów
8.    Sołectwo Zasów    Szkoła Podstawowa im. Rodziny Łubieńskich w Zasowie, 39-209 Zasów 207
9.    Sołectwo Wiewiórka    Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego w Wiewiórce, Wiewiórka 122, 39-209 Zasów
10.    Sołectwo Góra Motyczna   Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mroczki w Górze Motycznej, Góra Motyczna 31,  39-204 Żyraków
11.    Sołectwo Straszęcin    Zespół Szkół w Straszęcinie, 39-218 Straszęcin 115
12.    Sołectwo Wola Wielka    Szkoła Podstawowa w Woli Wielkiej, Wola Wielka 31A, 39-218 Straszęcin
13.    Sołectwo Zawierzbie    Gminny Żłobek w Zawierzbiu, Zawierzbie 62A, 39-204 Żyraków

 Na następujących kandydatów:

 

Kandydaci na Sołtysa  w sołectwie Żyraków

  1. Poproch Łukasz Piotr
  2. Sak Kazimiera

Kandydaci do Rady Sołeckiej  w sołectwie Żyraków

  1. Czarnik Lucyna Zofia
  2. Kędra Jacek 
  3. Koza Zofia 
  4. Krupa Grzegorz
  5. Maciołek Jarosław Paweł
  6. Mierzwa Bartłomiej 
  7. Mierzwa Wojciech
  8. Moskal Krzysztof 
  9. Sak Marcin Michał 
  10.  Sikora Grzegorz 
  11.  Skowron Krystyna
  12.  Wolski Dariusz 
  13.  Zygmunt Magdalena  

Kandydaci na Sołtysa  w sołectwie Wola Żyrakowska 

  1. Niedzielska Aneta Maria

Kandydaci do Rady Sołeckiej  w sołectwie Wola Żyrakowska

  1. Bystrek Anna Maria
  2. Dziadowiec Mateusz Grzegorz
  3. Głowacka Maria Helena
  4. Stachnik Przemysław
  5. Ślęzak Sławomir Marek
  6. Wiercioch Agata Maria
  7. Wrona Agnieszka Barbara

Kandydaci na Sołtysa  w sołectwie Bobrowa

  1. Janora Zuzanna
  2. Orłowski Tadeusz 

Kandydaci do Rady Sołeckiej  w sołectwie Bobrowa

  1. Dziedzic Jerzy
  2. Gil Agnieszka
  3. Grocholska Barbara
  4. Jasiński Stanisław
  5. Kołodziej Robert
  6. Krupa Marek
  7. Niemiec Anna
  8. Obas Łukasz
  9. Pluta Bogusława
  10. Rusin Sławomir
  11. Skowron Zofia
  12.  Skrzypek Aleksander
  13. Szczygieł Andrzej 
  14.  Węgrzyn Agnieszka

Kandydaci na Sołtysa  w sołectwie Korzeniów

  1. Leska Agnieszka 

Kandydaci do Rady Sołeckiej  w sołectwie Korzeniów

  1. Cygan Dominik Kamil
  2. Czerniak Artur Krzysztof
  3. Dziedzic Monika 
  4. Fluder Andrzej Marcin
  5. Gąsiorek Magdalena Edyta
  6. Madej Jakub
  7. Różak Robert Grzegorz 

Kandydaci na Sołtysa  w sołectwie Bobrowa Wola

  1. Jaszcz Aneta Zofia
  2. Kandydaci do Rady Sołeckiej  w sołectwie Bobrowa Wola
  3. Czaja Elżbieta
  4. Gil Bogumiła Agnieszka
  5. Kobos Aleksandra
  6. Pytynia - Nawracaj Magdalena
  7. Szalwa Barbara Ewa

Kandydaci na Sołtysa  w sołectwie Nagoszyn

  1. Grzyb Cecylia
  2. Grzyb Stefania Marianna

Kandydaci do Rady Sołeckiej  w sołectwie Nagoszyn

  1. Barańska Anna Agata 
  2. Bielawa Bożena 
  3. Cyran Łucja Aneta 
  4. Grzyb Krzysztof Wojciech
  5. Jachimiec Jacek Klaudiusz      
  6. Kubas Alina  
  7. Kubek Jolanta  
  8. Kurpiel Maria 
  9. Leski Krzysztof 
  10. Łanucha Janina
  11.  Pięk Ryszard 
  12.  Węgrzyn Katarzyna 
  13.  Żmuda Rafał 

Kandydaci na Sołtysa  w sołectwie Mokre     

  1.  Czapiga Agnieszka Anna

Kandydaci do Rady Sołeckiej w sołectwie Mokre

  1. Czapiga Marek
  2. Czerwiec Danuta Krystyna
  3. Mądro Zofia Maria 

Kandydaci na Sołtysa  w sołectwie Zasów

  1. Wałęga Sławomir 
  2. Waśko Zbigniew Jan 

Kandydaci do Rady Sołeckiej w sołectwie Zasów

  1. Bachoń Jolanta
  2. Czuchra Stanisław
  3. Dubiel Maria
  4. Kurcz Magdalena
  5. Matłok Kazimierz
  6. Persak Jan
  7. Przydzielska Renata
  8. Przydzielski Łukasz
  9. Typer Krzysztof
  10. Typer Piotr
  11. Wolak Paweł Daniel

Kandydaci na Sołtysa  w sołectwie Wiewiórka

  1. Wolak Tomasz 

Kandydaci do Rady Sołeckiej  w sołectwie Wiewiórka

  1. Grych Jerzy
  2. Lis Józef
  3. Matuszkiewicz Krzysztof Piotr
  4. Niedbalec Krzysztof
  5. Szkutak Waldemar
  6. Żmuda Mirosław

Kandydaci na Sołtysa  w sołectwie Góra Motyczna

  1. Polak Monika Zofia
  2. Sujdak Danuta

Kandydaci do Rady Sołeckiej  w sołectwie Góra Motyczna

  1. Dziedzic Stanisław Leszek
  2. Jarosz Halina Stanisława 
  3. Piękoś Danuta
  4. Piwowar Janusz Tomasz
  5. Polak Monika Zofia
  6. Przybyła Lucyna
  7. Surman Edyta
  8. Góra Motyczna 
  9. Szalwa Damian 

Kandydaci na Sołtysa  w sołectwie Straszęcin

  1. Wielgos Andrzej
  2. Kandydaci do Rady Sołeckiej  w sołectwie Straszęcin
  3. Bieniasz Dariusz Przemysław 
  4. Buczyńska Barbara Bożena 
  5. Fajkowska - Tabian Renata 
  6. Gawle Grzegorz Kazimierz 
  7. Gawle Renata 
  8. Kania Jan 
  9. Kosztyło Rafał 
  10. Krawiec Danuta
  11. Pikul - Burdzy Małgorzata Marta 
  12.  Zaucha Renata 

Kandydaci na Sołtysa w sołectwie Wola Wielka

  • Kuszowska Halina 

Kandydaci do Rady Sołeckiej  w sołectwie Wola Wielka

  1. Konieczny Stanisław 
  2. Kutrzuba Barbara
  3. Magdoń Bożena Renata 
  4. Moskal Stanisław 
  5. Oleksy Agnieszka Barbara 
  6. Piękoś Waldemar Robert 
  7. Rogowski Krzysztof 
  8. Słota Józefa  
  9. Szacik Krzysztof Robert 

Kandydaci na Sołtysa  w sołectwie Zawierzbie

  1. Czerepak Jerzy 

Kandydaci do Rady Sołeckiej  w sołectwie Zawierzbie

  1. Blicharz Teresa 
  2. Ciba Maria 
  3. Wiktor Mirosław 
  4. Wójcik Małgorzata Ewa 
  5. Zaucha Halina 















 



 





Informator

Urząd Gminy w Żyrakowie: tel. 146807121, fax: 146807124, gmina@zyrakow.plwww.zyrakow.pl

GOPS Żyraków: tel. 146807105, 146807104, gopszyrakow@zyrakow.plwww.gopszyrakow.pl

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żyrakowie: tel. 146822638, gzgk_zyrakow@interia.pl

Zespół Obsługi Finansowo Administracyjnej: tel. 146822636, 146822911, 146822921, zofa@zyrakow.pl

Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie tel. 146812819, ckipzyrakow@gmail.comwww.ckip-zyrakow.org

Gminna Biblioteka Publiczna w Żyrakowie: tel. 146822892, bibliotekazyrakow@gmail.com, www.bibliotekazyrakow.pl

 Gminny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej: tel. 146701217