Oferta realizacji zadania publicznego - przeciwdziałanie

Na stronach BIP Gminy Żyraków pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego dotycząca przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej"

Oferta realizacji zadania publicznego

"Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dzieci i młodzieży w 2019 roku z różnych dyscyplin sportowych"

Pogoda dla gminy Żyraków

Seria spotkań z Żółwiem Franklinem w Bibliotekach Gminy Żyraków

Z okazji obchodów XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek GBP w Żyrakowie wraz z filiami odwiedził żółw Franklin. W spotkaniu w każdej bibliotece uczestniczyli najmłodsi czytelnicy z grup przedszkolnych. Franklin opowiedział dzieciom o swoich przyjaciołach: króliku, borsuku, misiu, ślimaku i wydrze oraz o tym w jaki sposób lubi najbardziej spędzać z nimi swój wolny czas. „W zdrowym ciele zdrowy duch” to hasło, które jest mottem Franklina. Nasz gość wytłumaczył dzieciom jak ważne jest zdrowe odżywianie i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Zdradził nam, że jego ulubionym sposobem na spędzanie wolnego czasu jest jazda na rowerze i gra w piłkę nożną.

Więcej na stronach Gminnej Biblioteki Publicznej w Żyrakowie