Ostatnia sesja Rady Gminy w Żyrakowie

W dniu 24 października 2014 roku w Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej odbyła się XLVII Sesja VI kadencji Rady Gminy w Żyrakowie.

Ostatnia Sesja, ostatnie Uchwały podejmowane przez Radnych, ostatnie spotkanie w takim gronie...

Cztery lata ciężkiej pracy Radnych i Sołtysów dobiegło końca, przyszedł czas podsumowania działań, podziękowań i wzajemnego uścisku dłoni.

„Nasze dokonania są konkretnym i niezaprzeczalnym dowodem aktywności i zaangażowania wszystkich samorządowców oraz dobrej współpracy z mieszkańcami naszej gminy. Mimo występujących w czasie trwania kadencji różnic zdań myślę, że w najpoważniejszych sprawach udawało się osiągnąć porozumienie”. Tak pożegnał się z obecnymi na Sesji radnymi i Sołtysami Wójt Gminy Żyraków, Marek Rączka. Wszystkim, którzy ubiegają się o kolejną kadencję czy to funkcję radnego, czy Sołtysa życzył powodzenia w nadchodzących wyborach. W swoim imieniu podziękowania zebranym przekazał także Przewodniczący rady Gminy w Żyrakowie, Pan Sławomir Łanucha „Dzięki ambitnym celom i podejmowanym odpowiedzialnie decyzjom, razem z mieszkańcami, możemy cieszyć się dzisiaj sukcesami wspólnie zrealizowanych inwestycji. Dziękuję za sumienne wykonywanie obowiązków, za troskę wyrażającą się w podejmowaniu i skutecznym inicjowaniu działań, za dbałość i pełne zaangażowanie dla lepszego, godniejszego życia naszych mieszkańców.”

Na sesję przybył także Pan Wiesław Lada, Dyrektor KRUS i radny Rady Powiatu Dębickiego, który podziękował za mijającą, czteroletnią, bardzo dobrą i owocną współpracę. W ostatniej sesji Rady Gminy w Żyrakowie uczestniczyli także : Pani Danuta Klabacha, Prezes BS w Żyrakowie, Pan Wacław Szybała, Kierownik Posterunku Policji w Żyrakowie, Pan Krzysztof Czerwiec, Zastępca Wójta Gminy Żyraków, Pani Marta Erazmus, Sekretarz Gminy Żyraków, Pani Celina Byś, Skarbnik Gminy oraz Dyrektorzy i Kierownicy jednostek organizacyjnych i referatów Urzędu Gminy.

Fotorelacja: