W skrócie

Dzierżawa gruntów

Szanowni Państwo, Firma Electricom Engineering Sp. z o.o  serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych długoterminową dzierżawą gruntów na korzystnych warunkach. Oferta jest kierowana do wszystkich mieszkańców gminy. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: Electricom Engineering Sp. z o.o. tel. 12 307 18 00. kom. 516 402 328 e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie o przetargu

Wójt Gminy Żyraków ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność mienia komunalnego Gminy Żyraków położonej w Woli Wielkiej. Więcej ...

Informacja Wójta Gminy

Na stronach BIP pojawiła się informacja Wójta Gminy Żyraków z dnia 30 stycznia 2018 r. o warunkach i kryteriach przyjmowania dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Żyraków, obowiązujących w rekrutacji na rok szk. 2018/2019.

Ogłoszenie - poszukujemy pracowników (2)

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość” w Dębicy informuje, iż we współpracy z Gminą Żyraków planuje powołanie, na przełomie marca i kwietnia 218 r. Spółdzielni Socjalnej „RADOŚĆ” o profilu porządkowo-remontowym. W związku z powyższym chcemy zatrudnić (umowa o pracę) 5 osób z orzeczeniem o znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności zamieszkałych na terenie Gminy Żyraków. Do zadań ww. osób będzie należało wykonywanie prac, takich jak: koszenie trawników i rowów, przycinanie gałęzi, zamiatanie liści, malowanie hydrantów, sprzątanie chodników i placów, utrzymywanie i pielęgnacja terenów zielonych itp. Wszystkie osoby chętne do pracy prosimy o kontakt z p. Dominikiem Wołowiec (tel. 508 611 204) lub 14 681 16 14

Gościmy

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Ostatnia sesja Rady Gminy w Żyrakowie

W dniu 24 października 2014 roku w Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej odbyła się XLVII Sesja VI kadencji Rady Gminy w Żyrakowie. 

Ostatnia Sesja, ostatnie Uchwały podejmowane przez Radnych, ostatnie spotkanie w takim gronie... 

Cztery lata ciężkiej pracy Radnych i Sołtysów dobiegło końca, przyszedł czas podsumowania działań, podziękowań i wzajemnego uścisku dłoni.

 

„Nasze dokonania są konkretnym i niezaprzeczalnym dowodem aktywności i zaangażowania wszystkich samorządowców oraz dobrej współpracy z mieszkańcami naszej gminy. Mimo występujących w czasie trwania kadencji różnic zdań myślę, że w najpoważniejszych sprawach udawało się osiągnąć porozumienie”. Tak pożegnał się z obecnymi na Sesji radnymi i Sołtysami Wójt Gminy Żyraków, Marek Rączka. Wszystkim, którzy ubiegają się o kolejną kadencję czy to funkcję radnego, czy Sołtysa życzył powodzenia w nadchodzących wyborach. W swoim imieniu podziękowania zebranym przekazał także Przewodniczący rady Gminy w Żyrakowie, Pan Sławomir Łanucha „Dzięki ambitnym celom i podejmowanym odpowiedzialnie decyzjom, razem z mieszkańcami, możemy cieszyć się dzisiaj sukcesami wspólnie zrealizowanych inwestycji. Dziękuję za sumienne wykonywanie obowiązków, za troskę wyrażającą się w podejmowaniu i skutecznym inicjowaniu działań, za dbałość i pełne zaangażowanie dla lepszego, godniejszego życia naszych mieszkańców.”

Na sesję przybył także Pan Wiesław Lada, Dyrektor KRUS i radny Rady Powiatu Dębickiego, który podziękował za mijającą, czteroletnią, bardzo dobrą i owocną współpracę. W ostatniej sesji Rady Gminy w Żyrakowie uczestniczyli także : Pani Danuta Klabacha, Prezes BS w Żyrakowie, Pan Wacław Szybała, Kierownik Posterunku Policji w Żyrakowie, Pan Krzysztof Czerwiec, Zastępca Wójta Gminy Żyraków, Pani Marta Erazmus, Sekretarz Gminy Żyraków, Pani Celina Byś, Skarbnik Gminy oraz Dyrektorzy i Kierownicy jednostek organizacyjnych i referatów Urzędu Gminy.

 

Fotorelacja:

Informator

Urząd Gminy w Żyrakowie: tel. 146807121, fax: 146807124, gmina@zyrakow.plwww.zyrakow.pl

GOPS Żyraków: tel. 146807105, 146807104, gopszyrakow@zyrakow.plwww.gopszyrakow.pl

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żyrakowie: tel. 146822638, gzgk_zyrakow@interia.pl

Zespół Obsługi Finansowo Administracyjnej: tel. 146822636, 146822911, 146822921, zofa@zyrakow.pl

Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie tel. 146812819, ckipzyrakow@gmail.comwww.ckip-zyrakow.org

Gminna Biblioteka Publiczna w Żyrakowie: tel. 146822892, bibliotekazyrakow@gmail.com, www.bibliotekazyrakow.pl

 Gminny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej: tel. 146701217