W skrócie

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej"

Oferta realizacji zadania publicznego

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dzieci i młodzieży w 2019 roku z różnych dyscyplin sportowych"

Gościmy

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Korzeniów i Zasów znowu górą!

  

W niedzielę 15 marca br. w Zespole Szkół Publicznych w Korzeniowie odbyły się  rozgrywki  Otwartych Mistrzostw Gminy Żyraków w Tenisie Stołowym w ramach Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego. 4 zwycięstwa indywidualnie odnieśli tenisiści z Korzeniowa i 3  z Zasowa. W kategorii do 13 lat wśród chłopców pierwszy był Patryk Popiołek przed Norbertem Gąsiorkiem i Patrykiem Strączkiem (wszyscy Korzeniów). Wśród dziewcząt w tej kategorii wygrała Anna Lipa przed Agatą Łapą (obie Korzeniów) i Wiktorią Typer (Zasów). W kategorii 14-16 lat wygrała Alicja Przydzielska przed Izabelą Zygmunt (obie Zasów) i Natalią Szczęch (Korzeniów). Wśród chłopców pierwszy był Konrad Gąsiorek przed Damianem Łapą i Filipem Madejem (wszyscy Korzeniów). 

W kategorii 17-19 lat wygrała Weronika Łapa przed Weroniką Leską i Moniką Lipą (wszystkie Korzeniów). W kategorii powyżej 20 lat wśród kobiet pierwsza była Magdalena Kurek przed Natalią Przydzielską (obie Zasów). W kategorii mężczyzn wygrał Kamil Tarała (Zasów) przed grającym w barwach Korzeniowa jednym z organizatorów mistrzostw – Bernardem Stecem i kolejnym reprezentantem Zasowa – Tomaszem Pietruchą. Mistrzostwa zakończył turniej deblowy jako tzw. Turniej pocieszenia. Wygrali go Dawid Łapa i Konrad Gąsiorek przed Kamilem Tarałą i Bernardem Stecem oraz Weroniką Łapą i Weroniką Leską. Organizatorem turnieju były kluby sportowe LUKS Zasów i UKS Korzeniów wraz z Prezesami Zdzisławem Rejem i Bernardem Stecem. Nagrody dla zwycięzców ufundował Wójt Gminy Żyraków. W jego imieniu najlepszym zawodnikom turnieju Z-ca Wójta Grzegorz Reguła wręczył puchary i dyplomy.

Gratulujemy zwycięzcom.  

Zobacz pełną galerię zdjęć z gminnego turnieju tenisa stołowego  

Informator

Urząd Gminy w Żyrakowie: tel. 146807121, fax: 146807124, gmina@zyrakow.plwww.zyrakow.pl

GOPS Żyraków: tel. 146807105, 146807104, gopszyrakow@zyrakow.plwww.gopszyrakow.pl

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żyrakowie: tel. 146822638, gzgk_zyrakow@interia.pl

Zespół Obsługi Finansowo Administracyjnej: tel. 146822636, 146822911, 146822921, zofa@zyrakow.pl

Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie tel. 146812819, ckipzyrakow@gmail.comwww.ckip-zyrakow.org

Gminna Biblioteka Publiczna w Żyrakowie: tel. 146822892, bibliotekazyrakow@gmail.com, www.bibliotekazyrakow.pl

 Gminny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej: tel. 146701217