Gościmy

Odwiedza nas 69 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Korzeniów i Zasów znowu górą!

W niedzielę 15 marca br. w Zespole Szkół Publicznych w Korzeniowie odbyły się  rozgrywki  Otwartych Mistrzostw Gminy Żyraków w Tenisie Stołowym w ramach Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego. 4 zwycięstwa indywidualnie odnieśli tenisiści z Korzeniowa i 3  z Zasowa. W kategorii do 13 lat wśród chłopców pierwszy był Patryk Popiołek przed Norbertem Gąsiorkiem i Patrykiem Strączkiem (wszyscy Korzeniów). Wśród dziewcząt w tej kategorii wygrała Anna Lipa przed Agatą Łapą (obie Korzeniów) i Wiktorią Typer (Zasów). W kategorii 14-16 lat wygrała Alicja Przydzielska przed Izabelą Zygmunt (obie Zasów) i Natalią Szczęch (Korzeniów). Wśród chłopców pierwszy był Konrad Gąsiorek przed Damianem Łapą i Filipem Madejem (wszyscy Korzeniów).

W kategorii 17-19 lat wygrała Weronika Łapa przed Weroniką Leską i Moniką Lipą (wszystkie Korzeniów). W kategorii powyżej 20 lat wśród kobiet pierwsza była Magdalena Kurek przed Natalią Przydzielską (obie Zasów). W kategorii mężczyzn wygrał Kamil Tarała (Zasów) przed grającym w barwach Korzeniowa jednym z organizatorów mistrzostw – Bernardem Stecem i kolejnym reprezentantem Zasowa – Tomaszem Pietruchą. Mistrzostwa zakończył turniej deblowy jako tzw. Turniej pocieszenia. Wygrali go Dawid Łapa i Konrad Gąsiorek przed Kamilem Tarałą i Bernardem Stecem oraz Weroniką Łapą i Weroniką Leską. Organizatorem turnieju były kluby sportowe LUKS Zasów i UKS Korzeniów wraz z Prezesami Zdzisławem Rejem i Bernardem Stecem. Nagrody dla zwycięzców ufundował Wójt Gminy Żyraków. W jego imieniu najlepszym zawodnikom turnieju Z-ca Wójta Grzegorz Reguła wręczył puchary i dyplomy.