Informacja o rozpoczęciu działalności żłobka

W odpowiedzi na zapytania zainteresowanych uprzejmie informujemy co następuje:

• Żłobek w nowo powstałym budynku w Zawierzbiu rozpocznie działalność z dniem 1 luty 2019 r.
  • Rekrutację dzieci do żłobka przeprowadzi w styczniu nowo powołany dyrektor placówki lub osoba której te obowiązki zostaną powierzone.
  • Formularz zgłoszenia dziecka wraz z informacją dotyczącą zasad przyjmowania dziecka zostanie opublikowany w pierwszych dniach stycznia.

Projekt dla KGW

Informacja o projekcie dla Kół Gospodyń Wiejskich

Szanowni Państwo!

Gmina Żyraków bierze udział w konkursie Nestle porusza Polskę! W konkursie do wygrania jest 16 siłowni na świeżym powietrzu. Nestle wybuduje je w wybranych przez gminy lokalizacjach. Warunkiem zwycięstwa w konkursie i otrzymania nagrody jest uzyskanie jak największej ilości głosów na daną lokalizację. Do konkursu Gmina Żyraków wskazała działkę rekreacyjną w Straszęcinie, w sąsiedztwie Drewnianej Altany (w pobliżu szkoły i Zespołu dworsko-parkowego). W kolejnych edycjach tego typu konkursów wskazywane będą inne tereny rekreacyjne z terenu gminy Żyraków.

Każdy z Państwa może przyczynić się do tego, aby to właśnie na terenie naszej gminy wybudowano siłownię na wolnym powietrzu.

Wystarczy, codziennie wchodzić na stronę internetową www.nestleporusza.pl i oddać głos na Straszęcin dz. ew 684/96. Naszą lokalizację najłatwiej odnaleźć poprzez wpisanie w wyszukiwarce lokalizacji kodu pocztowego 39-218. Głosowanie potrwa od 5 kwietnia do 6 lipca 2016 r. Szansę na nagrodę ma 16 lokalizacji z największą ilością zdobytych głosów.

Zapraszamy Państwa do udziału w głosowaniu na Straszęcin dz. ew. 684/96 oraz rozpropagowania akcji wśród jak największej ilości mieszkańców Gminy: rodziny, znajomych, sąsiadów.

Prosimy o włączenie się do akcji i systematyczne oddawanie głosów. Bardzo ważna jest ilość oddanych głosów. Sprawdźmy poprzez ten konkurs naszą determinację i chęć działania na rzecz naszej małej ojczyzny - Gminy Żyraków.