Dzierżawa gruntów

Szanowni Państwo, Firma Electricom Engineering Sp. z o.o  serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych długoterminową dzierżawą gruntów na korzystnych warunkach. Oferta jest kierowana do wszystkich mieszkańców gminy. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: Electricom Engineering Sp. z o.o. tel. 12 307 18 00. kom. 516 402 328 e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja Wójta Gminy

Na stronach BIP pojawiła się informacja Wójta Gminy Żyraków z dnia 30 stycznia 2018 r. o warunkach i kryteriach przyjmowania dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Żyraków, obowiązujących w rekrutacji na rok szk. 2018/2019.

Ogłoszenie - poszukujemy pracowników (2)

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość” w Dębicy informuje, iż we współpracy z Gminą Żyraków planuje powołanie, na przełomie marca i kwietnia 218 r. Spółdzielni Socjalnej „RADOŚĆ” o profilu porządkowo-remontowym. W związku z powyższym chcemy zatrudnić (umowa o pracę) 5 osób z orzeczeniem o znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności zamieszkałych na terenie Gminy Żyraków. Do zadań ww. osób będzie należało wykonywanie prac, takich jak: koszenie trawników i rowów, przycinanie gałęzi, zamiatanie liści, malowanie hydrantów, sprzątanie chodników i placów, utrzymywanie i pielęgnacja terenów zielonych itp. Wszystkie osoby chętne do pracy prosimy o kontakt z p. Dominikiem Wołowiec (tel. 508 611 204) lub 14 681 16 14

Wykaz przedsiębiorstw z terenu Gminy Żyraków

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i masz siedzibę firmy na terenie Gminy Żyraków, Urząd Gminy w Żyrakowie zaprasza do zamieszczenia wizytówki graficznej na witrynie Gminy Żyraków www.gminazyrakow.pl. Pod adresem tym będzie prowadzony wykaz przedsiębiorstw, spółek, organizacji, stowarzyszeń i jednostek organizacyjnych z terenu Gminy Żyraków. W celu zmieszczenia wizytówki wyślij grafikę  na adres administratora serwisu www Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .  Zamieszczane będą grafiki tylko i wyłącznie o wymiarach 350x350 px w formatach jpg, png, gif, optymalizowane pod kątem zamieszczenia na serwisach www.  W treści wizytówki dopuszczalne są logo, dane jawne przedsiębiorcy  tj.: adres siedziby głównej, imię i nazwisko, nazwa firmy, dane kontaktowe: telefon, email, adres serwisu www przedsiębiorcy oraz zakres wykonywanej przez przedsiębiorcę działalności gospodarczej np. usługi koparką, usługi transportowe.

Nadesłane wizytówki będą weryfikowane pod kątem istnienia wpisu przedsiębiorcy w CEIDG lub innych odpowiednich rejestrach. Celem prowadzenia  wykazu jest udostępnienie informacji o przedsiębiorcach z tereny Gminy Żyraków dla odwiedzających naszą witrynę.  Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy w Żyrakowie pod numerem telefonu 146807116. Zapraszamy do nadsyłania grafik, pojawią się w wykazie niebawem.