W skrócie

Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej"

Oferta realizacji zadania publicznego

Informujemy iż z dniem dzisiejszym na platformie BIP pojawiła się oferta realizacji zadania publicznego:

"Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dzieci i młodzieży w 2019 roku z różnych dyscyplin sportowych"

Gościmy

Odwiedza nas 73 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

   

Spotkanie ze specjalistami od żywienia

Diety, suplementacja, zdrowa, ekologiczna żywność to najpopularniejsze tematy, które interesują współczesnego człowieka. Wychodząc na przeciw potrzebom 9 czerwca 2017 roku w budynku Centrum Kultury i Bibliotek w Woli Żyrakowskiej odbyło się spotkanie ze specjalistami od żywienia. Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Razem w Przyszłość w ramach realizacji projektu „Weź zdrowie w swoje ręce”. Temat projektu okazał się interesujący. Kilkadziesiąt osób z Woli Żyrakowskiej, Żyrakowa i okolic skorzystało z zaproszenia. Swoją obecnością zaszczyciły nas również członkinie z zaprzyjaźnionego stowarzyszenia Razem dla Wsi Zaborcze.  

Spotkanie przebiegało kilku etapowo. Po powitaniu zebranych przez prezesa stowarzyszenia panią Anetę Niedzielską oddano głos pani Karolinie Drobot, która mówiła o konieczności uzupełniania diety w mikroelementy, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pani Karolina jest pracownikiem Poradni Dietetycznej „Zdrowa Żywność- Siła Zdrowia”. Po wygłoszeniu prelekcji nastąpiło zadawanie pytań i bardzo interesująca rozmowa.

Bardzo interesujący i ciekawy temat poruszyła Pani Agata Kmiecik w wykładzie „ Dlaczego suplementacja- moda czy konieczność”. W czasie wykładów zebrani mieli możliwość bezpłatnego zbadania wzroku. Z tej możliwości skorzystało większość zebranych. Na zakończenie spotkania uczestnicy skorzystali z możliwości pomiaru na profesjonalnym sprzęcie masy ciała, tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej . Ponadto każdy mógł otrzymać fachowa analizę uzyskanych wyników. Na zakończenie uczestnicy spotkania otrzymali od prowadzącej bezpłatne próbki kosmetyków na bazie aloesu. Spotkanie cieszyło się sporym zainteresowaniem. Uczestnicy wyszli z sali w pełni usatysfakcjonowani .

Informator

Urząd Gminy w Żyrakowie: tel. 146807121, fax: 146807124, gmina@zyrakow.plwww.zyrakow.pl

GOPS Żyraków: tel. 146807105, 146807104, gopszyrakow@zyrakow.plwww.gopszyrakow.pl

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żyrakowie: tel. 146822638, gzgk_zyrakow@interia.pl

Zespół Obsługi Finansowo Administracyjnej: tel. 146822636, 146822911, 146822921, zofa@zyrakow.pl

Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie tel. 146812819, ckipzyrakow@gmail.comwww.ckip-zyrakow.org

Gminna Biblioteka Publiczna w Żyrakowie: tel. 146822892, bibliotekazyrakow@gmail.com, www.bibliotekazyrakow.pl

 Gminny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej: tel. 146701217