Dla Gminy Żyraków

za zajęcie I miejsca

w Wojewódzkim Współzawodnictwie Sportowym Gmin w kategorii najlepsza gmina wiejska za realizację programu Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2016/2017.

Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie


W skrócie

Ogłoszenie - poszukujemy pracowników (2)

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość” w Dębicy informuje, iż we współpracy z Gminą Żyraków planuje powołanie, na przełomie marca i kwietnia 218 r. Spółdzielni Socjalnej „RADOŚĆ” o profilu porządkowo-remontowym. W związku z powyższym chcemy zatrudnić (umowa o pracę) 5 osób z orzeczeniem o znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności zamieszkałych na terenie Gminy Żyraków. Do zadań ww. osób będzie należało wykonywanie prac, takich jak: koszenie trawników i rowów, przycinanie gałęzi, zamiatanie liści, malowanie hydrantów, sprzątanie chodników i placów, utrzymywanie i pielęgnacja terenów zielonych itp. Wszystkie osoby chętne do pracy prosimy o kontakt z p. Dominikiem Wołowiec (tel. 508 611 204) lub 14 681 16 14

Komunikaty

KOMUNIKAT
Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy skierowany do Właścicieli, Zarządców i Administratorów obiektów budowlanych w związku z koniecznością dostosowania obiektów budowlanych do wymagań sezonu jesienno-zimowego Więcej


KOMUNIKAT
Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy skierowany do Właścicieli, Zarządców i Administratorów obiektów budowlanych w sprawie nałożenia obowiązku usuwania śniegu i lodu Więcej


KOMUNIKAT
Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy

Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Dębicy skierowany do Właścicieli, Zarządców i Administratorów obiektów budowlanych o kontrolach obiektów wielkopowierzchniowych Więcej


 

Gościmy

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Wyszukiwarka

Ogólnopolski Turniej Dzieci, Żaków i Młodzików Młodszych

9 grudnia 2017 r. w Zespole Szkół w Żyrakowie rozegrany został Ogólnopolski Turniej Dzieci, Żaków i Młodzików Młodszych Podkarpacki CUP 2017. Tak jak to miało miejsce w poprzednich turniejach wystąpili zawodnicy  z województw: świętokrzyskiego, opolskiego, śląskiego i podkarpackiego i małopolskiego. Cykl czterech turniejów był dofinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. W ostatnim turnieju wystąpiło 147 zawodników z 25 klubów. Organizator, Podkarpacki Związek Badmintona ufundował dla najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach nagrody w klasyfikacji na najlepszą zawodniczkę i zawodnika cyklu turniejów Podkarpacki CUP 2017. Natomiast nagrody rzeczowe ufundowała Firma Olimp Labs Nagawczyna.

Podsumowano również rywalizację klubową po rozegranych czterech turniejach. Uczestnikom nagrody wręczył Wójt Gminy Żyraków Marek Rączka oraz przedstawiciele zarządu Piotr Surowiec i Andrzej Rachwał.  Obsługę sędziowską cyklu turniejów oraz klasyfikację zawodników i klubów prowadził Piotr Skrzek z Dębicy za którą zarząd PZBad bardzo dziękuje.

Klasyfikacja generalna najlepszych zawodników i zawodniczek po czterech turniejach przedstawia się następująco:
Kategoria Dzieci – Dziewczęta:

  • 1 miejsce – Biel Marietta (UKS Unia Bieruń)
  • 2 miejsce – Surowiec Oliwia (Zalesie)
  • 3 miejsce – Bobowski Anna (Spartakus Niepołomice)

Kategoria Dzieci – Chłopcy:

  • 1 miejsce – Michalik Mateusz (Tarnów)
  • 2 miejsce – Chuchro Maciej (UKS Start Widełka)
  • 3 miejsce – Janczyk Hubert (MKS Spartakus Niepołomice)

Kategoria Żaków – dziewczęta:

  • 1 miejsce – Rzeszutek Klaudia (UKS Start Widełka)
  • 2 miejsce – Kozicka Agata (UKS Unia Bieruń)
  • 3 miejsce – Kurkiewicz Aleksandra (AZSAGH Kraków)

Kategoria Żaków – Chłopcy:

  • 1 miejsce – Drymajło Kacper (UKS Jagiellonka Medyka)
  • 2 miejsce – Langner Patryk (UKS Orbitek Straszęcin)
  • 3 miejsce – Fortuna Jakub (UKS Jagiellonka Medyka)

Kategoria Młodzik Młodszy Dziewczęta:

  • 1 miejsce – Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)
  • 2 miejsce – Klaudia Zator (UKS Orbitek Straszęcin)
  • 3 miejsce – Pastuła Emilia (UKS Start Widełka)

Kategoria Młodzik Młodszy Chłopcy:

  • 1 miejsce – Arkadiusz Dydyński (UKS Orbitek Straszęcin)
  • 2 miejsce – Chuchro Mateusz (UKS Start Widełka)
  • 3 miejsce – Malak Kamil (UKS Start Widełka)

Klasyfikacja klubów ,

  • 1 miejsce - UKS Orbitek Straszęcin
  • 2 miejsce – UKS Start Widełka
  • 3 miejsce – UKS Jagiellonka Medyka

W ostatnim turnieju miejsca na podium przedstawiają się następująco:

Kategoria Dzieci:

gra pojedyncza chłopców:

  • 1 miejsce –Mateusz Michalik – Tarnów
  • 2 miejsce – Maciej Chuchro (UKS Start Widełka)
  • 3-4 miejsce – Jakub Dulemba (MKS Orlicz Suchedniów) / Bartłomiej Czogała (JKB Jarosław)

gra pojedyncza dziewcząt:

  • 1 miejsce – Oliwia Surowiec (UKS Start Widełka)
  • 2 miejsce – Marietka Biel (UKS Unia Bieruń)
  • 3-4 miejsce – Maja Zmarz(Bennica UKS Feniks K-K)/Anna Bobowski (MKS Spartakus Niepołomice)

Kategoria Żaków:

gra pojedyncza chłopców:

  • 1 miejsce – Kacper Drymajło (UKS Jagiellonka Medyka)
  • 2 miejsce – Maciej Zmarz (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn Koźle)
  • 3-4 miejsce –  Maksymilian Chuchro (UKS Start Widełka)/ Jacek Matula  (MMKS Kędzierzyn-Koźle)

gra pojedyncza dziewcząt:

  • 1 miejsce – Klaudia Rzeszutek (UKS Start Widełka)
  • 2 miejsce – Hanna Banaszak (MMKS Kędzierzyn-Koźle)
  • 3-4 miejsce –Aleksandra Kurkiewicz (AZSAGH Kraków)/Ewa Bartłomiejczuk (Staszów)

Kategoria Młodzik Młodszy:

gra pojedyncza chłopców:

  • 1 miejsce –Arkadiusz Dydyński (UKS Orbitek Straszęcin)
  • 2 miejsce – Mikołaj Harapiński (UKS Jagiellonka Medyka)
  • 3-4 miejsce – Adam Konieczny (AZSAGH Kraków)/ Gabriel Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin)

gra pojedyncza dziewcząt:

  • 1 miejsce –Klaudia Zator (UKS OrbitekStraszecin)
  • 2 miejsce – Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)
  • 3-4 miejsce –Aleksandra Gwóźdź (MKS Spartakus Niepołomice)/Joanna Kapanowska (UKS KSBad Kraków)

gra podwójna chłopców:

  • 1 miejsce – Arkadiusz Dydyński/Gabriel Grzyb (UKS Orbitek Straszęcin)
  • 2 miejsce – Mateusz Chuchro/ Kamil Malak (UKS Start Widełka)
  • 3-4 miejsce –Mikołaj Harapiński/Kacper Obłoza (UKS Jagiellonka Medyka)/Maciej Gałan/Maciej Nawrocki (MKS Spartakus Niepołomice)

gra podwójna dziewcząt:

  • 1 miejsce – Emilia Skrzek/Klaudia Zator (UKS Orbitek Straszęcin)
  • 2 miejsce – Andżelika Knaź/Aleksandra Woźniak (UKS Jagiellonka Medyka)
  • 3 miejsce – Aleksandra Gwóźdź/Julia Więcław (MKS Spartakus Niepołomice)/Natalia Rusin/Emilia Wójtowicz (AZS AGH Kraków)

gra mieszana:

  • 1 miejsce – Arkadiusz Dydyński/Emilia Skrzek (UKS Orbitek Straszęcin)
  • 2 miejsce –Gabriel Grzyb/Klaudia Zator (UKS Orbitek Straszęcin)
  • 3-4 miejsce – Mateusz Chuchro/Emilia Pastuła (UKS Start Widełka)/ Mikołaj Harapiński/Aleksandra Woźniak (UKS Jagiellonka Medyka)

 

 

Informator

Urząd Gminy w Żyrakowie: tel. 146807121, fax: 146807124, gmina@zyrakow.plwww.zyrakow.pl

GOPS Żyraków: tel. 146807105, 146807104, gopszyrakow@zyrakow.plwww.gopszyrakow.pl

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej w Żyrakowie: tel. 146822638, gzgk_zyrakow@interia.pl

Zespół Obsługi Finansowo Administracyjnej: tel. 146822636, 146822911, 146822921, zofa@zyrakow.pl

Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie tel. 146812819, ckipzyrakow@gmail.comwww.ckip-zyrakow.org

Gminna Biblioteka Publiczna w Żyrakowie: tel. 146822892, bibliotekazyrakow@gmail.com, www.bibliotekazyrakow.pl

 Gminny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej: tel. 146701217