Dzierżawa gruntów

Szanowni Państwo, Firma Electricom Engineering Sp. z o.o  serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych długoterminową dzierżawą gruntów na korzystnych warunkach. Oferta jest kierowana do wszystkich mieszkańców gminy. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: Electricom Engineering Sp. z o.o. tel. 12 307 18 00. kom. 516 402 328 e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie o przetargu

Wójt Gminy Żyraków ogłasza I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność mienia komunalnego Gminy Żyraków położonej w Woli Wielkiej. Więcej ...

Informacja Wójta Gminy

Na stronach BIP pojawiła się informacja Wójta Gminy Żyraków z dnia 30 stycznia 2018 r. o warunkach i kryteriach przyjmowania dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Żyraków, obowiązujących w rekrutacji na rok szk. 2018/2019.

Ogłoszenie - poszukujemy pracowników (2)

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość” w Dębicy informuje, iż we współpracy z Gminą Żyraków planuje powołanie, na przełomie marca i kwietnia 218 r. Spółdzielni Socjalnej „RADOŚĆ” o profilu porządkowo-remontowym. W związku z powyższym chcemy zatrudnić (umowa o pracę) 5 osób z orzeczeniem o znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności zamieszkałych na terenie Gminy Żyraków. Do zadań ww. osób będzie należało wykonywanie prac, takich jak: koszenie trawników i rowów, przycinanie gałęzi, zamiatanie liści, malowanie hydrantów, sprzątanie chodników i placów, utrzymywanie i pielęgnacja terenów zielonych itp. Wszystkie osoby chętne do pracy prosimy o kontakt z p. Dominikiem Wołowiec (tel. 508 611 204) lub 14 681 16 14

Wnioski o dopłaty tylko elektronicznie

Rolniku !

OD 2018 ROKU

ISTNIEJE OBOWIĄZEK SKŁADANIA WNIOSKÓW O PRZYZNANIE PŁATNOŚCI

W FORMIE ELEKTRONICZNEJ

Wypełnij eWniosekPlus,

Dostępny na stronie www.arimr.gov.pl

Termin składania wniosków: od 15 marca do 15 maja 2018 r.

Jeśli nie masz dostępu do Internetu lub masz kłopot z wypełnieniem e-wniosku, pomocy uzyskasz w ośrodkach doradztwa rolniczego, izbach rolniczych, u podmiotów prywatnych oraz w biurach powiatowych ARiMR.

Jak skorzystać z aplikacji wWniosekPlus?

Krok 1: Zaloguj się za pomocą dotychczasowego konta (loginu i hasła) a jeśli go nie masz, utwórz nowe na stronie www.arimr.gov.pl w zakładce eWniosekPlus.

Do założenia konta wystarczy podać trzy dane weryfikacyjne:

• numer identyfikacyjny producenta – „numer gospodarstwa”,
  • kwotę ostatniego przelewu otrzymanego z ARiMR, zrealizowanego w 2017 (w przypadku gdy rolnik w danym dniu otrzymał więcej niż jeden przelew należy wprowadzić kwotę z największego przelewu, w przypadku braku trzymania przelewu od ARiMR w roku 2017 należy wprowadzić wartość 0),
  • 8 ostatnich cyfr numeru rachunku bankowego wskazanego we wniosku o wpis do ewidencji producentów, ewidencji gospodarstw rolnych oraz ewidencji wniosków o przyznanie płatności.

Zalecane jest również wskazanie adresu e-mail – pole nieobowiązkowe.

KROK 2: Wypełnij wniosek o przyznanie płatności na rok 2018 z wykorzystaniem podpowiedzi wyświetlanych na bieżąco i dołącz wymagane dokumenty a aplikacja automatycznie sprawdzi, czy zrobiłeś to poprawnie.

KROK 3: Wyślij wniosek i pobierz potwierdzenie.