Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Spółka DEZAKO ogłasza, że odbiór odpadów wielkogabarytowych w ramach zbiórki doraźnej odbędzie się w miesiącu   Sierpień  w dniach:

  • Straszęcin – 5  sierpnia 2019 r.
  • Zasów, Mokre, Nagoszyn – 26  sierpnia 2019 r.
  • Wiewiórka, Góra Motyczna, Wola Wielka – 19 sierpnia 2019 r.
  • Korzeniów, Bobrowa, Bobrowa Wola – 13 sierpnia 2019 r.
  • Żyraków, Zawierzbie, Wola Żyrakowska – 28 sierpnia 2019 r.

W ramach wystawki odbierane będą: radia, telewizory, monitory oraz inny sprzęt RTV, lodówki, pralki, kuchenki, odkurzacze oraz inny sprzęt AGD (sprzęt musi być kompletny), zużyte opony (wyłącznie od sam. osobowych, w ilości max 4 szt.), wykładziny, dywany, meble, duże opakowania z tworzyw sztucznych bez zawartości – beczki, skrzynki, walizki, wiadra. Podczas zbiórki nie będą odbierane odpady budowlano – remontowe, odpady samochodowe oraz żużle i popioły. 

Prosimy o wystawienie odpadów do godz. 7:00 do drogi przejazdu samochodu