Sadzenie drzew miododajnych

Szanowni Państwo, 

zgodnie z założeniami regulaminu zadania pn. „Sadzenie drzew miododajnych, sposobem na ochronę bioróżnorodności w województwie podkarpackim”, przesyłam link do informacji nt. realizacji tegorocznej kampanii, jej wpływu na ochronę bioróżnorodności oraz wspieraniu ekologii i środowiska na terenie naszego województwa.

https://www.podkarpackie.pl/index.php/rolnictwo/7891-coraz-wiecej-nowych-drzew-i-krzewow-miododajnych-na-podkarpaciu-dzieki-dzialaniu-samorzadu-wojewodztwa

 

Zobowiązani są Państwo do zamieszczenia jej na swojej stronie internetowej. 

 

Przypominam również o przesłaniu na adres e-mail: rolnictwo@podkarpackie.pl lub drogą pocztową na adres: Departament Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem, Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, al. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów, informacji o wykonaniu zadania zawierającej wykaz działek objętym sadzeniem oraz dokumentacji fotograficznej z nasadzeń (minimum 3 zdjęcia) nie później niż do 4 grudnia.

 

Z poważaniem

Dorota Rogala

Departament Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie

tel. 535 916 925