Nagrodzimy również szkoły w konkursie Mistrz Wypracowań

Szanowni Państwo,

Od 30 marca 2021 r. portal Dyktanda.pl zaprasza szkoły podstawowe oraz średnie do włączenia się w rywalizację w konkursie Mistrz Wypracowań! Do tej pory trwały tylko zmagania indywidualne, cieszące się dużym zainteresowaniem uczniów.

Dzięki zwiększeniu puli nagród, organizator wprowadził osobną kategorię dla szkół. Punkty do rankingu szkół będą zbierali uczniowie, przygotowujący tak jak do tej pory wypracowania na konkurs. Punkty będą jednak liczone podwójnie – w tej samej wysokości zasilą ich indywidualny ranking, jak i sumę punktów uzyskanych przez szkołę, w której się uczą.

Szkoła, aby dołączyć do rywalizacji, musi mieć zweryfikowany profil w Module dla Szkół na portalu Dyktanda.pl. Bezpłatnej rejestracji i weryfikacji może dokonać dyrektor lub nauczyciel pracujący w danej placówce. W tym celu należy wypełnić formularz zamieszczony na stronie: https://dyktanda.pl/szkoly

Warto włączyć się do rywalizacji, ponieważ zwycięska szkoła odbierze nagrodę w wysokości 5000 zł do przeznaczenia na pomoce naukowe lub sprzęt elektroniczny (tablety, tablice interaktywne, projektory itp.). Szczegóły konkursu oraz bieżący ranking znajdują się tutaj: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/mistrz-wypracowan-greater-ii-edycja?school=1

Konkurs Mistrz Wypracowań edycja II skłania dzieci i młodzież do rozwijania umiejętności zdobywania informacji, pisania na zadany temat, a także stwarza możliwość wykorzystania wiedzy zdobytej na lekcjach w szkole. Wszystko to w atmosferze zabawy, angażującej rywalizacji oraz przy wysokim prawdopodobieństwie zdobycia atrakcyjnych nagród.

Zachęcamy do podzielenia się powyższą informacją na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie,
Zespół Dyktanda.pl