VI edycja Podkarpackiego Konkursu Fotograficznego „ŚLADY – Skarby Folkloru”

Szanowni Państwo,

Gminny Ośrodek Kultury w Błażowej wspólnie z Wojewódzkim Domem Kultury w Rzeszowie po raz szósty organizują Podkarpacki Konkurs Fotograficzny „ŚLADY – Skarby Folkloru”, który jest objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Błażowej. Konkurs skierowany jest do osób powyżej 16 roku życia, bez względu na miejsce zamieszkania, które amatorsko lub profesjonalnie zajmują się fotografią. Celem konkursu jest pobudzenie do poszukiwań tradycji ludowej w dzisiejszych czasach, zwrócenie uwagi na przekazywane z pokolenia na pokolenie treści kultury oraz połączenie przeszłości z teraźniejszością w temacie kultury ludowej.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 listopada 2021r.

Karta zgłoszeniowa – osoba niepełnoletnia

Regulamin konkursu ŚLADY – SKARBY FOLKLORU 2021

Karta zgłoszeniowa – osoba pełnoletnia