SZANOWNI MIESZKAŃCY

Apelujemy do Państwa o ostrożność, czujność i rozsądek w kontaktach z osobami obcymi, które mogą podawać się za pracowników Urzędu Gminy w Żyrakowie.

Przestrzegamy mieszkańców przed osobami, które proponują montaż kotłów c.o., FV, etc., powołując się na współpracę z Gminą. W tym momencie nie realizujemy tego typu programów. Aktualnie nie prowadzimy również kontroli palenisk.

Nie dajmy się zwieść, gdy ktoś m.in:

– kieruje ofertę niezwykle korzystną finansowo przy montażu możliwym w bardzo krótkim czasie

– pod pretekstem analizy naszych potrzeb chce uzyskać dane wrażliwe w celu przygotowania oferty.

Apelujemy również, by nigdy nie przekazywać w formie gotówki lub przelewu żadnych pieniędzy osobom, których nie znamy.

W przypadku zetknięcia się z próbami dokonania tego typu oszustw ZAWSZE NALEŻY ZGŁOSIĆ TO POLICJI.

NUMER ALARMOWY :112