III Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego

III Młodzieżowy Turniej Tenisa Stołowego o puchar Polskiego Związku Tenisa Stołowego – Dębica 05.12.2020 rok
Turniej odbył się na sali sportowej MOSiR w Dębicy. Łącznie w zawodach wystartowało 100 zawodników z województwa podkarpackiego i małopolskiego w kategorii Żak, Młodzik i Kadet. Nasi reprezentanci z Korzeniowa, również godnie reprezentowali Szkołę, UKS i Gminę Żyraków zajmując kolejno: Kinga Strączek – 5, Augustyn Oskar – 5, Podlasek Kinga – 6, Madej Milena – 7, Kukułka Wiktoria – 7, Madej Mikołaj – 8, Madej Jan- 9, Dobrzańska Wiktoria i Augustyn Oliwia – 9, Patrycja Strączek- 13. Podziękowania również dla sędziów, którzy sprawnie sędziowali i pomagali w organizacji zawodów. P. Monice Lipie, Ani Lipie, Ani Gąsiorek, Agacie Łapie, Dominikowi Lipie i Norbertowi Gąsiorkowi Pingpongowe Marzenia z PSE