Wyróżnienie Nadzwyczajne dla Gminy Żyraków w konkursie „Samorząd Promujący Zdrowie”

 
 

Miło nam poinformować, iż Gmina Żyraków otrzymała Tytuł Laureata, a Urząd Gminy w Żyrakowie Certyfikat w II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Samorząd Promujący Zdrowie”, organizowanego przez Quality  Institute.
17 września na specjalnie zorganizowanej Gali w Szczawnicy nagrody odebrał Wicewójt Grzegorz Reguła. Po dokonaniu oceny Jury potwierdziło, że Urząd Gminy w Żyrakowie spełnia kryteria Konkursu, a nadanie Certyfikatu i Tytułu Laureata jest w pełni uzasadnione merytorycznie. W konkursie „Samorząd Promujący Zdrowie”, którego II edycja nagradzane są gminy, powiaty i samorządowe  województwa, w których podejmowane są efektywne, nowoczesne i skuteczne działania na rzecz rozwoju systemu ochrony zdrowia, profilaktyki, zdrowego stylu życia oraz promocji aktywności fizycznej. Konkurs „Samorząd Promujący Zdrowie” jest częścią Ogólnopolskiego Programu Akredytacyjnego „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”. W Programie tym wyróżnieni są liderzy polskiego rynku ochrony zdrowia, jak również instytucje publiczne działające na rzecz promocji zdrowia i zdrowego stylu życia.