Piknik Rodzinny „W Bobrowskich Opłotkach”

Niedziela 17 lipca 2022 r. w Gminie Żyraków była bogata w atrakcje nie tylko dla najmłodszych, ale dla całych rodzin. W Bobrowej przy Budynku Wielofunkcyjnym odbył się Piknik Rodzinny „W Bobrowskich Opłotkach”. Organizatorem imprezy było KGW Bobrowianki, którego Prezesem jest Pani Marzena Marzec. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji, m.in. dmuchańce dla dzieci, kiełbaski z grilla, poczęstunek przygotowany przez Panie z KGW. Dużym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyły się szachy a także wóz strażacki prezentowany przez strażaków z OSP w Bobrowej. Na wydarzenie przybyła również Pani Halina Niziołek – autorka książki pt. „Pola zielone, wciąż widzę je…” Impreza zakończyła się wspólną zabawą. W Straszęcinie również się działo….. W niedzielę odbył się Piknik Strażacki przy ZS w Straszęcinie. Przygotowano moc atrakcji dla dzieci i młodzieży , w tym: zabawy na dmuchańcach, animacje i pokazy strażackie, tęczowe makijaże, brokatowe tatuaże, tor przeszkód i wiele innych. Organizatorami imprezy byli: Wolontariusze z MDP, DAS oraz OSP Straszęcin.

FACEBOOK