WŁĄCZ Festiwal. Nowy projekt Ambasady USA i FWW

Szanowni Państwo,

Ambasada USA w Warszawie i Fundacja Wspomagania Wsi zapraszają osoby w wieku 15 – 19 lat i osoby dorosłe z nimi współpracujące do wzięcia udziału w pierwszym Młodzieżowym Festiwalu Form Twórczych WŁĄCZ.
Nabór zgłoszeń trwa do 26 października 2022 r. Będziemy wdzięczni za przekazanie tej informacji młodym osobom i osobom współpracującym lub mającym kontakt z młodzieżą w Waszym otoczeniu.

O FESTIWALU WŁĄCZ

WŁĄCZ to festiwal form artystycznych i edukacyjnych oraz warsztaty skierowane do młodzieży (15 – 19 lat) i dorosłych współpracujących z młodymi osobami.

Temat Festiwalu WŁĄCZ: Siłą każdej społeczności jest jej różnorodność

Zapraszamy do opowiedzenia historii ludzi, miejsc czy wydarzeń. Zależy nam, aby uczestnicy i uczestniczki festiwalu pokazali, jak udział różnorodnych grup w życiu ich społeczności lokalnej buduje jej siłę, ale też stwarza różnego rodzaju wyzwania.

WIĘCEJ INFORMACJI I FORMULARZ REJESTRACYJNY NA STRONIE FESTIWALU.