Wakacyjny Piknik w Bobrowej Woli

W dniu 7 sierpnia w Bobrowej Woli zorganizowano piknik dla dzieci uczęszczających do Świetlic Wiejskich z terenu Gminy Żyraków. W programie były zabawy z animatorem „Kinder Sid”, dmuchańce, kącik animacyjny Świetlic Wiejskich, słodki poczęstunek oraz grill.

Frekwencja dopisała, a uśmiechy nie schodziły z twarzy zarówno dzieci, jak i dorosłych!

W zabawie wziął udział również Wójt Gminy Żyraków, Pan Marek Rączka.

Na koniec zabawy Panie Halina Głowacka – Radna Rady Gminy oraz Aneta Jaszcz – Sołtys Bobrowej Woli ufundowały dla wszystkich dzieci słodki deser w postaci lodów.

Organizatorami wydarzenia byli: Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie, Sołectwo Bobrowa Wola, Ochotnicza Straż Pożarna w Bobrowej Woli oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych, Edukacyjnych, Zdrowotnych „Dębina”.