Dzień Seniora w Korzeniowie

W niedzielę, 6 października w Świetlicy Wiejskiej w Korzeniowie odbyła się kolejna impreza integracyjna dedykowana seniorom. Organizatorem spotkania było Koło Gospodyń Wiejskich „Korzeniowianki” przy współpracy z Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie oraz finansowym wsparciu Gminy Żyraków. Członkinie koła przygotowały wiele atrakcji: wspólne śpiewanie, tańce, recytację wierszy, konkursy z nagrodami oraz poczęstunek. Z pewnością wszyscy zapamiętają skecz „Przychodzi baba do lekarza”, który rozbawił gości do łez. Zabawę uświetniła kapela Gminnego zespołu Artystycznego „Po Naszemu” działającego przy CKiP w Żyrakowie. Atmosfera byłą wspaniała, a seniorzy nie zawiedli, którzy licznie i chętnie włączyli się w zabawę.