Unieważnienie przetargu

Uprzejmie informujemy, iż złożone oferty potencjalnych Wykonawców zamówienia publicznego pn. „Dostawa i montaż kolektorów słonecznych, kotłów na biomasę i powietrznych pomp ciepła do cwu oraz instalacji fotowoltaicznych na terenie gmin Żyraków, Rakszawa i Gać” znacznie przekroczyły kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania Projektu „Odnawialne źródła energii w gminach partnerskich”. Gmina Żyraków wraz z Partnerami Projektu podjęła decyzję o unieważnieniu przetargu.

Jednocześnie informujemy wszystkich uczestników Projektu, że ogłoszenie ponownego przetargu nieograniczonego nastąpi w ciągu najbliższych dni. Z uwagi na powyższe termin podpisania umów z mieszkańcami został przesunięty. O nowym terminie zostaną Państwo poinformowani.