Szczepienia

Szanowni Mieszkańcy

Transport na szczepienia:

W Urzędzie Gminy Żyraków funkcjonuje infolinia dla osób, które nie mają możliwości dojazdu do punktu szczepień, a spełniają poniższe kryteria:

1) posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodze R lub N lub odpowiednio I grupę w/w schorzenia,

2) mających trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu).

Osoby chcące skorzystać z transportu organizowanego przez gminę Żyraków mogą się zgłaszać od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00 pod numerem telefonu:

14 680 71 13

Zwracamy się z prośbą, aby każda osoba która spełnia ww. kryteria oraz potrzebuje transportu do Punktu Szczepień zadzwoniła na podany numery telefonu,
niezwłocznie po ustaleniu planowanego terminu szczepienia.

Wykaz i kontakt do punktów szczepień na terenie gminy Żyraków poniżej:

1. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Bobrowa” Bobrowa 109E

Tel.: 14 682 43 00

1. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Straszęcin”  Straszęcin 211

Tel.: 14 676 86 44

1. Gminny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żyrakowie Żyraków 156A

Tel.: 14 670 12 17

1. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet POZ Zenon Dul