Koncert „Letnie brzmienie” w Straszęcinie

„Muzyka to najlepszy język do poruszenia serc ludzi na całym świecie”

Koncert „Letnie brzmienie” odbył się 29 czerwca 2024 roku w urokliwym parku w Straszęcinie. Było to wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane przez Stowarzyszenie Mój Straszęcin z myślą o mieszkańcach wsi. Jego celem było rozpoczęcie wakacji w rytmie dobrej muzyki i wspólnej zabawy na świeżym powietrzu.

Wystąpili znakomici artyści: Kinga Kutrzuba – artystka znana ze swojego wszechstronnego talentu muzycznego, która wprowadziła publiczność w magiczny świat swoich piosenek; Agata Chciuk Rokosz – wokalistka, która swoim anielskim głosem i emocjonalnymi interpretacjami porwała serca słuchaczy; Kacper Piękoś – muzyk, który swoim energicznym akompaniamentem rozruszał publiczność i wprowadził wakacyjny nastrój. Atmosfera podczas koncertu była niesamowita. Mieszkańcy Straszęcina bawili się doskonale, śpiewając razem z artystami. Kinga Kutrzuba oczarowała publiczność swoim głosem i energetycznymi utworami, które wprowadziły wszystkich w radosny nastrój. Agata Chciuk Rokosz zachwyciła swoim scenicznym wdziękiem i różnorodnością repertuaru, a Kacper Piękoś porywał akompaniamentem sprawiając, że park w Straszęcinie tętnił życiem. Koncertowi towarzyszyła wystawa niezwykłych prac artysty fotografika Grzegorza Boro przedstawiająca dwory i dworki najbliższej okolicy.

Współorganizatorami wydarzenia byli: Wójt Gminy Żyraków i Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie.