Bezpłatne szkolenie dla pracowników medycznych

Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) w całej Polsce prowadzi cykl BEZPŁATNYCH szkoleń nt. e-recept, e-skierowań oraz Internetowego Konta Pacjenta (IKP dostępnego pod adresem pacjent.gov.pl) dla pracowników medycznych oraz osób odpowiedzialnych za techniczną oraz informatyczną obsługę podmiotów leczniczych.

Spotkanie w powiecie dębickim odbędzie się w poniedziałek 12 sierpnia 2019 roku o godz. 10:00 w Starostwie Powiatowym przy ul. Parkowej 28.


W trakcie spotkania możliwe będzie potwierdzenie Profilu Zaufanego umożliwiającego korzystanie z wielu usług administracji, w tym z Internetowego Konta Pacjenta. Zachęcamy aby przed spotkaniem złożyć wniosek o PZ (pz.gov.pl/pz/register).

Od stycznia  2020 roku recepty będą wystawiane w postaci elektronicznej.

Uwaga! Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o nadsyłanie zgłoszeń wypełniając formularz na stronie: szkolenia-ezdrowie.csioz.gov.pl