Ogólnopolski konkurs „Mistrz Wypracowań” dla uczniów szkół podstawowych, średnich i nauczyciel

Szanowni Państwo,

Portal edukacyjny dyktanda.pl serdecznie zaprasza na I edycję ogólnopolskiego konkursu wypracowań „Mistrz Wypracowań”. Skierowany jest on do osób piszących „lekkim” piórem i które chcą się „sprawdzić” w pisaniu wypracowań na tematy powiązane z językiem polskim.

Konkurs zakończy się 22 listopada 2020 r.. Oprócz mistrzowskich dyplomów i tytułów, na laureatów czekają  liczne cenne nagrody. Dzięki nawiązaniu współpracy z legimi.pl dla każdego uczestnika konkursu przewidzieliśmy nagrodę. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Przyłączcie się do zabawy i twórzcie wypracowania z przyjemnością!

Zabawa jest podzielona na 5 kategorii: uczniowie klas 1-3, 4-6, 7-8, szkoły średniej oraz kategoria „wszyscy”, w której poza wymienionymi wcześniej osobami udział brać mogą także dorośli i nauczyciele. Wszystkie nadesłane prace uczestników zostaną sprawdzone i ocenione przez moderatora konkursu. Od jakości nadesłanej pracy, poprawności językowej i ortograficznej zależy liczba otrzymanych punktów. 

Więcej infromacji dotyczących konkursu znajdziecie Państwo na stronie: https://dyktanda.pl/lista-konkursow

Nagrody główne w konkursie (315 sztuk!) to:
– najnowsza konsola Xbox Series X,
– najnowsze PlayStation 5 Digital Edition,
– najnowsza Konsola Xbox Series S,
– Tablety Samsung Galaxy Tab A5 8′,
– Gimbale PNY MOBEE Gimbal Stabilizer,
– opaski sportowe Mi Smart Band 5.
– dostępy do serwisu z e-bookami oraz audiobookami Legimi na 3 miesiące.

Ponadto w niniejszej zabawie KAŻDY uczestnik (który otrzyma co najmniej 1 punkt) otrzyma gwarantowaną nagrodę – darmowy dostęp próbny do serwisu Legimi na 30 dni!