Informacja

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną w naszym regionie  Urząd Gminy w Żyrakowie od 27 października 2020r. (tj. wtorek), aż do odwołania zostaje zamknięty i przechodzi na pracę i obsługę petentów w trybie zdalnym.

Pracownicy Urzędu w dalszym ciągu pozostaną do Państwa dyspozycji, jednak kontakt zostanie ograniczony wyłącznie do formy elektronicznej (ePUAP, e-mail: gmina@zyrakow.pl), telefonicznej nr tel. 14 68 07 121, a także korespondencji tradycyjnej tj. za pośrednictwem skrzynki podawczej umieszczonej w budynku Urzędu lub Poczty.

Oznacza to wprowadzenie całkowitego zakazu poruszania się klientów z zewnątrz po budynku Urzędu Gminy.

Urząd Stanu Cywilnego (parter) po uzgodnieniu telefonicznym pod nr 14 68 07 121 lub kom. 728 740 636  w sprawie rejestracji zgonów.

W związku z zamknięciem Urzędu, kasa również będzie nieczynna dlatego opłaty za podatek lub odpady komunalne proszę opłacać przelewem internetowym, w banku lub na poczcie.

Proszę o przyjęcie ze zrozumieniem wprowadzonych ograniczeń, które mają służyć zapewnieniu bezpieczeństwa Państwa i pracowników samorządowych. O wszelkich dalszych działaniach będziecie Państwo informowani za pośrednictwem strony internetowej www.zyrakow.pl

Dziękuję Państwu za zrozumienie powagi sytuacji, a za utrudnienia serdecznie przepraszam.

 

Grzegorz Reguła

Zastępca Wójta Gminy Żyraków