VII Dębicka Czasówka o Puchar Starosty i Wójta Gminy Żyraków

Kapryśna pogoda i chmury zwiastujące ulewę nie wystraszyły ani kolarzy, ani kibiców, którzy w niedzielę 30 maja 2021 zebrali się w Żyrakowie na starcie VII Dębickiej Czasówki o Puchar Starosty Powiatu Dębickiego i Puchar Wójta Gminy Żyraków.

Dokładnie 28 minut i 5 sekund zajęło najlepszemu zawodnikowi przejechanie prawie 20-kilometrowej trasy, której start i finisz umiejscowiono w samym centrum Gmina Żyraków. Cezary Wójcik z Latoszyna wywalczył Puchar Powiatu (kat. Open) oraz I miejsce w kategorii wiekowej M3 (31-45 lat). Drugi puchar zdobył natomiast Roman Pych, który startował w kategorii MTB (rowery górskie) i w niej zdobył najlepszy czas – 38,13 min.

W wyścigu udział wzięli także Zastępca Wójta Gminy Żyraków Grzegorz Reguła oraz Starosta Dębicki Piotr Chęciek, którzy dotarli do mety z czasami 37,53 min oraz 39,03 min.

Organizatorami imprezy był Dębicki Klub Kolarski „Gryf”, Powiat Dębicki oraz Gmina Żyraków.

Imprezę poprowadził jedyny i niepodrabialny Marek Grzesik.

Wyniki open:

https://timekeeper.pl/wp-content/uploads/Wyniki-OPEN-86.pdf

Wniki wg kategorii:
https://timekeeper.pl/wp-content/uploads/KW-2.pdf