Pożegnanie lata w Korzeniowie

17 października w Świetlicy Wiejskiej w Korzeniowie pożegnano lato. Organizatorem tej integracyjnej imprezy było Stowarzyszenie KGW „Nasz Korzeniów”, a uczestnikami wszyscy chętni od przedszkolaka do seniora. W myśl zasady „dla każdego coś miłego” była różnorodna aktywność, a o to niektóre z nich:
– tworzenie kolorowych bibułkowych dekoracji przez najmłodszych,
– warsztaty decopuage – zdobienie świec i drewnianych serduszek,
– zabawy i konkursy muzyczno-ruchowe z nagrodami prowadzone przez Panią Anię Czerniak,
– wspólne biesiadowanie, w tym poczęstunek przygotowany przez członkinie Stowarzyszenia KGW „Nasz Korzeniów” oraz śpiewanie piosenek biesiadnych pod kierunkiem i akompaniamencie Państwa Anny i Artura Czerniak oraz wsparciu Pana Krzysztofa Prokopa z Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie.
Reasumując impreza była bardzo udana, podczas której wszyscy miło i kreatywnie spędzili niedzielne popołudnie.

Fot. Artur Czerniak