Jubileusz 5-lecia Stowarzyszenia „Dla Zawierzbia”

W marcu 2021 r. minęło 5 lat od powstania Stowarzyszenia „Dla Zawierzbia”. Z tej okazji w sobotnie popołudnie 30 października 2021 r. w sali budynku placówki kulturalno-oświatowej w Zawierzbiu odbyła się uroczysta gala jubileuszowa. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście – przedstawiciele władz Gminy Żyraków, księża, Dyrektor CKiP w Żyrakowie, a także sponsorzy, darczyńcy oraz członkowie stowarzyszenia wraz z osobami towarzyszącymi. Wójt Gminy Żyraków Pan Marek Rączka przekazał na ręce Pani Prezes Marii Ciba pamiątkowy list intencyjny, złożył gratulacje i życzenia dalszych lat owocnej działalności. Zarząd Stowarzyszenia przedstawił gościom historię powstania oraz działalności stowarzyszenia. Obecnym na uroczystości członkom wręczono pamiątkowe dyplomy uznania, a wszystkim gościom kwiaty w podziękowaniu za przybycie i dotychczasową współpracę. Był również pyszny tort urodzinowy oraz poczęstunek. Uroczystość uświetnił występ Gminnego Zespołu Artystycznego działającego przy Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie. Stowarzyszenie serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym za obecność, dobrą zabawę oraz słowa uznania i deklarację dalszego wsparcia naszej działalności.