Piłkarska rodzina rośnie w siłę

I Klubowy Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Młodzieżowych pod patronatem Wójta Gminy Żyraków był podsumowaniem tegorocznego wysiłku LKS Żyraków, podziękowaniem za zaangażowanie, współpracę i niezwykle intensywny rok w rozwoju sportowym młodych zawodników.

Turniej odbył się w sobotę, 9 grudnia 2023 r. na hali sportowej w Zespole Szkół w Żyrakowie. Była to impreza integracyjna, której towarzyszyła świetna zabawa oraz zdrowa rywalizacja. Nie zabrakło konkursów, solidnej rozgrzewki przeprowadzonej przez Barbarę Kawę, poczęstunku i prezentów od Świętego Mikołaja.

W rozgrywkach piłkarskich zmagali się młodzi zawodnicy z rodzicami, trenerami oraz sympatykami klubu. W drużynie trenerów zagrał gościnnie Zastępca Wójta Gminy Żyraków Grzegorz Reguła.

Na zakończenie wszyscy zawodnicy oraz trenerzy otrzymali pamiątkowe medale, a wręczali je: Wójt Gminy Żyraków Marek Rączka, Radny Gminy Żyraków Tomasz Duma, Sołtys Żyrakowa Łukasz Poproch, pomysłodawca całego przedsięwzięcia Sebastian Książek oraz Prezes Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy Wiesław Lada.

Imprezę poprowadził Tobiasz Małozięć, który również zadbał o oprawę muzyczną.