UNIWERSYTET SAMORZĄDNOŚCI – ZAPRASZA

            Z przyjemnością informujemy, że Gmina Żyraków jest realizatorem zadania pn.  „Organizacja i przeprowadzenie 4 otwartych inicjatyw edukacyjnych w utworzonej sali szkoleniowej w Dworku w Straszęcinie” mającego na celu przeprowadzenie inicjatyw edukacyjnych w ramach koncepcji „Uniwersytetu Samorządności” objętej „Podkarpackim Programem Odnowy Wsi na lata 2017-2020” dofinansowanym ze środków  budżetu Województwa Podkarpackiego.

            Już dziś serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu dębickiego do wzięcia udziału w organizowanych bezpłatnych szkoleniach o tematyce samorządowo-obywatelskiej,  promocyjno-gospodarczej i ekologicznej:

  • „Jak Cię widzą tak Cię piszą – warsztaty medialne”
  • „Nie piszę, bo nie wiem – Piszę, bo wiem”
  • „Lider społeczny, a wybory tuż tuż”
  • „Zdrowo i ekologicznie – podkarpackie produkty regionalne i tradycyjne”

            Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na plakatach informacyjnych, na naszej stronie internetowej www.zyrakow.pl oraz na naszym profilu na Facebook’u.

            Zapisy przyjmujemy pod nr tel. 146812819 lub poprzez e-mail: ckipzyrakow@gmail.com. Potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniach jest wypełnienie, podpisanie i przesłanie drogą elektorniczną Karty Zgłoszenia lub dostarczenie jej osobiście do Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie, 39-204 Żyraków 137b (Dworek w Żyrakowie) wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku – do pobrania na stronie www.zyrakow.pl.

            Liczba miejsc jest ograniczona – maksymalnie do 30 osób. W związku z tym będzie decydowac kolejność zgłoszeń.

            Szkolenia będą przeprowadzane w sali szkoleniowej w Dworku w Straszęcinie, adres: 39-218 Straszęcin 113.  

 

Zapisz się – Nie czekaj!

Wykorzystaj nową wiedzę na rzecz innych i dla samego siebie!

 

Karta Zgłoszenia – Uniwersytet Samorządności 2020

Regulamin US 2020