Zimowisko w Górze Motycznej

W Szkole Podstawowej w Górze Motycznej odbyły się ferie zimowe. Był dzień balonowy i slajmowe szaleństwo, „Mam talent” i „The Voice kids”, zabawy z ciastoliną-mannoliną i wykonanie masek karnawałowych, decoupage i gwiazdy z  papieru, tory przeszkód i kreatywne tworzenie układów tanecznych. Sala zabaw wypełniała się piratami, rycerzami, żołnierzami, wybudowanymi zamkami i oswobodzonymi księżniczkami. Był bal karnawałowy i tańce-wygibańce. Dzieci witał uśmiech pani Gosi Kani, pani Basi Dziedzic-Gągol, pani Kingi Sołdan i nawet pogoda zrobiła im niespodziankę – zasypało wieś. Ponieważ śniegu był pełen cały ich świat, można było lepić bałwana i bić się śnieżkami, wydeptywać w śniegu ścieżki i robić anioły, a potem suszyć mokre spodnie, buty i rękawice w szkole. Szkoła dziękuje też pani Anecie Niedzielskiej i firmie Tasty z Woli Żyrakowskiej za pyszne pierogi, spaghetti i inne dania, które dawały najmłodszym siłę do  zabawy.