WOŚP 2021

Gmina Żyraków po raz 29. zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Z całego serca zapraszamy Wszystkich Mieszkańców Gminy Żyraków do włączenia się w Akcję największej orkiestry świata pod hasłem „FINAŁ Z GŁOWĄ”, która odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. Tym razem naszym celem będzie  pozyskanie środków na wsparcie laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W tym roku ze względu na ograniczenia związane z pandemią zbiórka pieniędzy będzie przeprowadzona w innej formie niż dotychczas. Na terenie Gminy Żyraków w każdej miejscowości w wyznaczonych punktach stacjonarnych zostały umieszczone puszki WOŚP, dzięki czemu możecie Państwo dorzucić cegiełkę i wesprzeć ten szczytny cel. Zachęcamy również do wzięcia udziału w licytacjach dębickiego Sztabu WOŚP, które można znaleźć na profilu: www.facebook.com/debicawosp. W zeszłym roku zebraliśmy rekordową sumę w kwocie 14491, 95 zł i 3,72 euro, dlatego wzorem lat poprzednich liczymy na Państwa zaangażowanie.Najmniejszy wkład będzie Wielkim Darem Serca !

Punkty stacjonarne na terenie Gminy Żyraków z puszkami WOŚP:
1)    Salon Urody „Paula” – Dom Ludowy, Nagoszyn 105A,
2)    Sklep spożywczo-przemysłowy. F.H.U. Anna Dziurgot  – Wola
Żyrakowska 78A,
3)    Sklep spożywczo-przemysłowy. F.H.U. Anna Dziurgot  – Bobrowa 109D,
4)    Kwiaciarnia „Azalia” Jolanta Fluder – Żyraków 136B,
5)    Zakład fryzjerski „WIKI” – Straszęcin 125A,
6)    Centrum Przemysłowo-Ogrodnicze – Wiewiórka 185,
7)    Szkoła Podstawowa im. Stanisław Mroczki w Górze Motycznej,
8)    Sklep Lewiatan – Korzeniów 72,
9)    Sklep Lewiatan – Bobrowa 49,
10)   Sklep spożywczy. F.H.U. „Wit-Pol” Witold Żuchowski  – Zasów 10,
11)   Sklep spożywczy. F.H.U. „Wit-Pol” Witold Żuchowski  – Mokre 46,
12)   Sklep Lewiatan – Wola Wielka 33,
13)   Sklep spożywczy. F.H.U. „Diko” Rusin Kazimierz – Bobrowa 82A,
14)   Sklep spożywczy. F.H.U. „Diko” Rusin Kazimierz – Żyraków 136B,
15)   Sekretariat Urzędu Gminy w Żyrakowie,
16)   Sklep Jubilatka – Straszęcin 116,
17)   Sklep Jubilatka – Zawierzbie 85C,
18)   Sklep Jubilatka – Żyraków 147,
19)   Sklep ABC Jarosław Trojan – Wola Żyrakowska 49.

Sztab „Kwiatek” w Dębicy zaprasza w niedzielę na transmisję 29. Finału WOŚP online.