Maszt „Pod biało-czerwoną” stanie w Gminie Żyraków

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Honorowy patronat PrezesaR Ministrów Mateusza Morawieckiego Ministerstwo Cyfryzacji Gmina Żyraków POD BIAŁO CZERWONĄ”

Maszt „Pod biało-czerwoną” stanie w Gminie Żyraków 🇵🇱
 
Dzięki zaangażowaniu mieszkańców Gminy Żyraków zebraliśmy 163% wymaganych głosów 👏 W powiecie dębickim znaleźliśmy się na trzecim miejscu w rankingu 👍 Oznacza to, że Gmina Żyraków zakwalifikowała się do finałowego etapu projektu „Pod biało-czerwoną” związanego z zakupem i montażem masztu z biało-czerwoną flagą 🙂 Projekt realizowany jest pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. To przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o Bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia. 👉W związku z obecną sytuacja epidemiczną termin realizacji kolejnego etapu projektu – zakupu i montażu masztów z flagami zostaje przesunięty na termin późniejszy w 2021 roku.
 
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Gminy z najwiÄ™kszÄ… liczbÄ… głosów poparcia w powiecie dÄbicki Zobacz cały ranking Miejsce Uzyskana liczba głosów poparcia Wymagana liczba głosów poparcia Gmina Procent wymaganych głosów 210 100 2. 210% 190 100 Jodłowa woj. podkarpackie 3. 190% 162 100 162% 4. 152 Brzostek woj. podkarpackie Żyraków woj. podkarpackie 100 5. 152% 192 500 Pilzno woj. podkarpackie 38% 6. 147 500 DÄ™bica woj. podkarpackie 7. 29% 1 100 DÄ™bica woj. podkarpackie 1% Czarna woj. podkarpackie”