Matka, matula, mateńka

Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych do uczestnictwa w nowym konkursie wokalno-recytatorskim pn. „Mama, matula, mateńka”, mającego na celu przybliżenie wizerunku mamy przedstawianego w literaturze i muzyce. W związku z sytuacją pandemii konkurs będzie miał formę konkursu nagrań.

Podsumowanie odbędzie się 24 maja br. w Domu Kultury „Śnieżka”.

W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie soliści z powiatu dębickiego. Szkoły i placówki kultury mogą zgłosić maksymalnie 5 osób w każdej kategorii wiekowej.

Uczestnicy przygotowują:

–  w kategorii klas 0 – III oraz IV – VI jedną piosenkę lub wiersz,

– w kategorii klas VII – VIII jedną piosenkę lub wiersz oraz krótką scenkę pt. „Mama w oczach dziecka”.

Regulamin i karta zgłoszeń do pobrania pod linkiem: https://mokdebica.pl/strona-glowna-sniezka/2352-1-powiatowy-konkurs-mama-matula-matenka

Zgłoszenia wraz z linkiem do nagrań należy przesyłać na adres: konkursy@mokdebica.pl do dnia 19 maja 2021 r.