PROGRAM „DZIAŁAJ LOKALNIE” – WYSTARTOWAŁA EDYCJA 2021

Wraz z dniem 30.04.2021 r. wystartowała kolejna edycja Programu „Działaj Lokalnie” – edycja 2021. Jest on kierowany do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z powiatu dębickiego. W ramach Programu będą one mogły pozyskać dotację w wysokości do 6.000 zł na realizację własnych projektów i pomysłów. Program „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy z Ośrodkiem Działaj Lokalnie – Stowarzyszeniem Dębicki Klub Biznesu – oraz Lokalnymi Partnerami, którymi w tegorocznej edycji są Jednostki Samorządu Terytorialnego: Gmina Dębica, Miasto i Gmina Pilzno, Gmina Żyraków. Realizację Programu w powiecie dębickim koordynuje Zespół „Działaj Lokalnie”, na czele z Prezesem Dębickiego Klubu Biznesu – Zbigniewem Nosalem.

Termin składania wniosków do tegorocznej edycji Programu „Działaj Lokalnie” to 2. dzień czerwca 2021 r. Wnioski należy składać wyłącznie poprzez generator online, dostępny na stronie: http://system.dzialajlokalnie.pl.

W dniu 14. maja 2021 r. (piątek), o godz. 17:30, odbędzie się spotkanie informacyjne z koordynatorami „Działaj Lokalnie” – Pawłem Ochabem i Michałem Podrazikiem – podczas którego zostaną przedstawione i omówione główne założenia i cele tegorocznej edycji Programu. Spotkanie odbędzie się online. Podmioty, osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu muszą zgłosić chęć uczestnictwa na adres: poczta@dkb.info.pl – po rejestracji, przekazany zostanie odpowiedni link do spotkania. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami.

Rzeczywistość pandemiczna, w której przyszło nam żyć z pewnością nie jest łatwa dla nikogo z nas – ocenia Zbigniew Nosal. Zeszłoroczna edycja „Działaj Lokalnie”, realizowana w dobnie pandemii, pokazała jednak, że nawet w tak niecodziennych warunkach można działać – działać lokalnie, i nie tylko.

Więcej informacji o Programie „Działaj Lokalnie” edycja 2021 można znaleźć na stronie internetowej Dębickiego Klubu Biznesu (http://www.karierawdebicy.pl), w zakładkach: OŚRODEK DZIAŁAJ LOKALNIE – DZIAŁAJ LOKALNIE – EDYCJA 2021 oraz: AKTUALNOŚCI/WYDARZENIA. Dodatkowe informacje o „Działaj Lokalnie” również na: http://dzialajlokalnie.pl.

 

Projekt dofinansowano ze środków Programu “Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce we współpracy ze Stowarzyszeniem Dębicki Klub Biznesu i Lokalnymi Partnerami:
Jednostkami Samorządu Terytorialnego: Gminą Dębica, Gminą i Miastem Pilzno, Gminą Żyraków