Podsumowanie „Konkursu na Najładniejszy Wieniec Dożynkowy Gminy Żyraków”

Każdy wieniec dożynkowy był wyjątkowy i niepowtarzalny, wzbudził podziw i zachwycił swoim kształtem oraz bogactwem misternie wykonanych dodatków.

Komisja w składzie: Przewodnicząca komisji Aneta Domaradzka – Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie oraz członkowie – Agata Dziedzic, Agnieszka Weryńska-Przybyś oraz Krzysztof Pietrucha, zdecydowała, iż wszystkie wieńce zasługują na uznanie i postanowiła przyznać I miejsca ex aequo wszystkim Sołectwom Gminy Żyraków, a otrzymują je: Korzeniów, Bobrowa, Bobrowa Wola, Nagoszyn, Mokre, Zasów, Wiewiórka, Góra Motyczna, Wola Wielka, Straszęcin, Zawierzbie, Wola Żyrakowska i Żyraków.

Konkurs był przeprowadzony drogą elektroniczną.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim Sołectwom!!!