Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze 2022 rozstrzygnięte

10 lipca 2022 roku na boisku sportowym w Zasowie rozegrano Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. W zawodach udział wzięło 3 drużyny żeńskie z jednostek OSP: Bobrowa, Wiewiórka i Wola Wielka. Spośród drużyn męskich swoje umiejętności zaprezentowali strażacy z jednostek OSP: Bobrowa, Bobrowa Wola, Góra Motyczna, Korzeniów, Mokre, Nagoszyn-Cieszęciny, Nagoszyn, Straszęcin, Wiewiórka, Wola Żyrakowska, Zasów i Żyraków. Zmagania rozpoczęto od sztafety pożarniczej z przeszkodami dla żeńskich i męskich drużyn, następnie rozegrano ćwiczenie bojowe. Zwieńczeniem zawodów było wręczenie wszystkim startującym drużynom okolicznościowych dyplomów oraz uhonorowanie zwycięzców pucharami.

Klasyfikacja Generalna Gminnych Zawodów Sportowo – Pożarniczych w Żyrakowie przedstawia się następująco:

Grupa C – kobiece drużyny pożarnicze:

  1. OSP Bobrowa
  2. OSP Wola Wielka
  3. OSP Wiewiórka

Grupa A – męskie drużyny pożarnicze

  1. OSP Góra Motyczna
  2. OSP Zasów
  3. OSP Wola Żyrakowska

Zwycięzcom gratulujemy.