Dyktando na Święto Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Portal Dyktanda.pl zaprasza wszystkich zainteresowanych, a zwłaszcza Uczniów i Nauczycieli, na specjalne dyktando z nagrodami!

Dyktando odbędzie się oczywiście 14 października 2022 r. Będzie rozegrane w 100% online, a więc do udziału wystarczy komputer podłączony do internetu. Ważne, aby móc skorzystać z głośników lub słuchawek, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Zupełnie jak na lekcji w szkole!

Dyktando będzie dostępne do rozwiązywania między godziną 18:00 a 19:00. Nagranie, stanowiące treść dyktanda, będzie można dowolnie zatrzymywać i przewijać, tak aby każdy uczestnik mógł dopasować tempo do swoich możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej-2022?audio=1

Warto wcześniej poćwiczyć, aby osiągnąć dobry wynik, ponieważ organizatorzy przygotowali nagrody! Powodzenia!

Regulamin konkursu “Dyktando na Dzień Edukacji Narodowej”