Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej „Dla Konrada”

W dniu 3 grudnia 2022 r. na hali Zespołu Szkół w Żyrakowie odbył się Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej „Dla Konrada” o Puchar Wójta Gminy Żyraków.

Udział w turnieju wzięło 10 drużyn: Jan Nierdzewny, Team Żyraków, Prestige Okna, Bobrowa, Przekoty Dębica, EPX Pustków, OSP Góra Motyczna, OSP Wola Żyrakowska, OSiR Brzostek oraz KMT Rzeszów. Po zaciętej rywalizacji w dwóch grupach, gdzie każda drużyna rozegrała 4 mecze, awans do półfinałów uzyskały: Prestige Okna, Przekoty, KMT Rzeszów oraz Team Żyraków. W całym turnieju zwyciężyła drużyna Prestige Okna. Statuetkę dla najlepszego zawodnika otrzymał Łukasz Oleszczuk.

Składamy podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania turnieju: A&W, Jan Nierdzewny, INTER MILK, Meble na wymiar – Konrad Bochenek, Prestige Okna, Facebruk, Hotel Millenium, Autopizzeria Antonio, Ciacho, Atelier Fryzjerskie, EDO, Gala, F.H.U. Diko,  Octagon Dębica, Solution, Tanie Odżywki, Tasty, Suret, EPX Pustków, Formacja Muzyczna Tobi, Piekarnia Szymaszek, Degum, Bober Tem, Dogspa i Michał Betleja.

Organizatorem turnieju był Wójt Gminy Żyraków, zaś współorganizatorami byli: Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie i Zespół Szkół w Żyrakowie.

Fot. Mikołaj Pytel, Szymon Dereń.