Program PPWP

Szanowni Państwo!

Ponad 10 tysięcy grup ćwiczebnych w całej Polsce, około 160 tysięcy dzieci objętych wsparciem – to przewidywany zasięg nowego Programu Prozdrowotnych Wakacyjnych Półkolonii. Dzieci i młodzież zostaną objęte wszechstronną opieką – podczas półkolonii będą mogły aktywnie spędzić czas, ale przede wszystkim otrzymają dostęp do usług specjalistów takich jak dietetycy, psychologowie i fizjoterapeuci.

Ogólnopolskim operatorem Programu prozdrowotnych wakacyjnych półkolonii został Akademicki Związek Sportowy Zarząd Główny w Warszawie. Operator będzie realizował program we współpracy z samorządami oraz podmiotami takimi jak fundacje i stowarzyszenia, które aktywizują społeczeństwo w całej Polsce.

Nabór do Programu już się rozpoczął. Pierwsza tura składania wniosków zakończy się 12 czerwca br., a wyniki naboru zostaną ogłoszone 23 czerwca.

Wnioski można składać poprzez stronę Operatora https://polkolonie.azs.pl/ , gdzie znajdą także Państwo wszelkie szczegóły dotyczące programu.

Zachęcam do jak najszerszego rozpropagowania programu i zaangażowania. 

 

Pozdrawiam!

Jan Warzecha