XI Dębicka Czasówka w Gminie Żyraków

XI Dębicka Czasówka o Puchar Wójta Gminy Żyraków za nami, na starcie stawiła się rekordowa liczba zawodniczek i zawodników, bo aż 80 osób, za co niezmiernie dziękujemy.

11 czerwca 2023 r. w Górze Motycznej wystartowała czołówka polskich kolarzy w kategorii Masters, dla których było to świetne przetarcie przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się w przyszłą sobotę w Sokołowie Podlaskim.

W zawodach zwyciężył Mirosław Wójciak, który również wygrał w roku ubiegłym i obronił tytuł Zdobywcy Pucharu Wójta Gminy Żyraków.

Warto dodać, że uzyskał czas 24 minuty 29 sekund, co dało średnią 46 km/h po pagórkowatej i krętej trasie.

Wśród startujących zjawiała się liczna grupa zawodników współorganizatora zawodów, a więc Dębickiego Klubu Kolarskiego Gryf, wśród których najlepszy był Krzysztof Książek, który również pełnił funkcję dyrektora wyścigu.

 

Składamy podziękowania dla Zarządu DKK Gryf na czele z Prezesem Markiem Nosalem, Sponsora – Bike&Chill Centrum Rowerowe 

Pełne wyniki https://results.timekeeper.pl/