Dzień Kobiet na wesoło

Wczorajszy wieczór wszystkie Panie zapamiętają na długo. Ogromną dawkę humoru zapewnił Kabaret „Aniela z Podlasia i koleżanki”, który wystąpił podczas Wieczoru Pań z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet. Chyba każdy zapamięta trzy panie – Anielę, Helę i Jessikę, które rozbawiały publiczność do łez w Sali królewskiej w Restauracji – Hotelu CAMPARI w Górze Motycznej.

W ten wyjątkowy wieczór wszystkie mieszkanki Gminy Żyraków powitał Wójt Marek Rączka, a całość wydarzenia  poprowadził jego Zastępca Grzegorz Reguła.

Na spotkanie zaprosili: Wójt Gminy Żyraków oraz Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie. Współorganizatorem była Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mroczki w Górze Motycznej. Nad naszym bezpieczeństwem czuwali druhowie z OSP z Góry Motycznej.

Pani Ewelinie Marut – Manager Hotelu i Restauracji CAMPARI oraz właścicielowi Panu Romanowi Ferencowi serdecznie dziękujemy za możliwość zorganizowania tej wyjątkowej imprezy.