Pożegnanie Dyrektor GBP w Żyrakowie pani Grażyny Pastuły

W dniu 29 lipca 2021r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Żyrakowie odbyło się uroczyste pożegnanie Pani Grażyny Pastuła, która po długoletniej czynnej pracy zawodowej przeszła na emeryturę.

Wójt Gminy Żyraków – Marek Rączka skierował pod adresem Pani Dyrektor słowa uznania i podziękowanie za ponad czterdziestoletnią pracę w Gminnej Bibliotece Publicznej w Żyrakowie oraz zaangażowanie w upowszechnianiu czytelnictwa i kultury słowa, za życzliwość, wsparcie i przyjaźń, rzetelność, obowiązkowość, zdyscyplinowanie i profesjonalizm, z jakim wykonywała swoją pracę.

W uroczystości udział wzięli także : Przewodnicząca Rady Gminy w Żyrakowie – Maria Bodzioch, Zastępca Wójta – Grzegorz Reguła, , Sekretarz Gminy Żyraków – Marta Erazmus, Skarbnik Gminy – Celina Byś, Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie – Aneta Domaradzka, pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Żyrakowie, na czele z Zastępcą – Anną Glinka.

Uroczystość uświetniła obecność koleżanek z Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Dębicy, na czele z byłą Dyrektor – Panią Marzeną Kowalską.  

Życząc dobrego zdrowia, pogody ducha, twórczych sił i aktywności do zrealizowania swoich planów i zamierzeń, Wójt wręczył Pani Dyrektor kwiaty wraz z okolicznościowym grawertonem.