Spotkanie autorskie z Adamem Strojkiem

W dniu 9 października br. w Budynku Wielofunkcyjnym w Korzeniowie odbyło się spotkanie z Adamem Strojkiem, autorem dwóch publikacji pt. „Historia wsi Korzeniów na przestrzeni wieków” i „Historia Franciszka Podrazy ps. Nałęcz – Żołnierza Armii Krajowej”.  Autor przybliżył interesujące szczegóły powstawania jego książek oraz wtajemniczył przybyłych gości w zaskakujące karty historii wsi Korzeniów. Na spotkaniu obecny był Wójt Gminy Żyraków Marek Rączka, który pogratulował dotychczasowego dorobku i życzył dalszych sukcesów. Organizatorami wydarzenia byli: Wójt Gminy Żyraków i Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie. Dziękujemy Stowarzyszeniu „Nasz Korzeniów” za przygotowanie pysznej degustacji dla gości.