Szkolenie „Uproszczona księgowość w organizacji pozarządowej”

W dniu 8 października 2022 r. w Budynku Wielofunkcyjnym w Wiewiórce odbyło się szkolenie nt. „Uproszczona księgowość w organizacji pozarządowej”, które poprowadziła Jolanta Serwa-Mazur z ramienia Niżańskiego Uniwersytetu Ludowego w Wolinie. Jak się okazało to szkolenie było niezwykle potrzebne, gdyż stało się odpowiedzią na wiele nurtujących i niejasnych pytań związanych z prowadzeniem księgowości i formalności w kołach gospodyń wiejskich.
Szkolenie było już ostatnią inicjatywą w ramach zadania pn. „Organizacja i przeprowadzenie 6 otwartych inicjatyw edukacyjnych w utworzonej sali szkoleniowej w Budynku Wielofunkcyjnym w Wiewiórce w ramach „Uniwersytet Samorządności” objętego „Podkarpackim Programem Odnowy Wsi na lata 2021-2025″ oraz dofinansowanego z budżetu Województwa Podkarpackiego.