Podziękowanie…

Podziękowanie

Pani Celinie Byś, Skarbniczce – by nie rzec: skarbowi – Gminy Żyraków, a z tej przyczyny –

niewątpliwie najbogatszej tutejszej dziewczynie, Współpracowniczce, Przełożonej i  Koleżance

 zawsze przyjaznej i serdecznej ( nawet kiedy troski finansowe Ją dopadały ),

 mistrzyni godzenia rygoru finansowego z potrzebami ludzi, instytucji, urzędu –

z szacunkiem, wdzięcznością i przyjaźnią my wszyscy się piszemy w dniu,

w którym Pani Skarbnik, Pani Celina, Pani Celinka i po prostu Celinka

postanowiła, że zmienia odtąd miejsce pobytu, obowiązki i wszystko, co stąd wynika

 

Marek Rączka

Wójt Gminy Żyraków,

pracownicy Urzędu Gminy w Żyrakowie

oraz pracownicy jednostek organizacyjnych Gminy Żyraków

Żyraków, 21 lutego 2023 r.

 

            W nastroju trochę nostalgii, trochę smutku cisną się na usta słowa starej, popularnej piosenki „Upływa szybko życie…”. Normalną rzeczą jest przemijanie, upływ czasu, koniec pewnego etapu, ale czemu tak szybko?  No cóż, rzekło by się, takie życie….

Jak wspomniał Pan Wójt – Pani Celina – pracowała 43 lata w urzędzie gminy, 23 lata jako Skarbnik,  była niewątpliwym kreatorem budżetu i często, jako kobieta waleczna, toczyła z różnymi osobami boje (oczywiście budżetowe), które de facto zawsze kończyły się dobrze.
Złożył w imieniu nas wszystkich serdeczne podziękowania za ten czas poświęcony gminie  Żyraków i jej społeczności, oraz dużo zdrowia, spokoju, spełnienia wszystkich marzeń, których do tej pory nie udało się zrealizować, m.in. z powodu tego, że trzeba było po godzinach pracować.

My, osobiście, koleżanki i współpracownicy chcemy również się dołączyć i życzymy Pani Skarbnik, naszej kochanej Celince, wszystkiego co tylko sobie zamarzy, wiele, wiele radości i chwil jak najbardziej przyjemnych, samych pięknych dni, realizowania swoich marzeń, portfela pełnego i bez dna, szerokich podróży lądowych, powietrznych, a może i morskich i co tylko wpadnie do głowy by szczęście nigdy nie gasło, a plany nigdy się nie kończyły.  Do zobaczenia!